Suvepoeesia "Tüdruk"

2020. aasta on olnud eriline selle poolest, et muusikutel on olnud palju vaba aega põhjalikult süveneda ja mõtiskleda elu olemuse ja oluliste asjade tähenduse üle. Kontsert suvepoeesia on saanud inspiratsiooni Rait Michalksi luulekogumikust "100 poeetilist lindu", mille luuletuse "Tüdruk" tekstile on kirjutatud kontsertsarja nimilugu.  

Alen Veziko kontsertsari Suvepoeesia "Tüdruk" on mõtisklus inimeseks olemiseks, läheduse vajadusest ja püüdmatute ning kättesaamatute asjade igatusest, tutvustades kuulajatele Aleni uut loomingut ja pakkudes taasavastamise rõõmu juba teada-tuntud loomingust. 

Alen Veziko annab koos oma lavapartneritega viis kontserti üle Eesti. 

Kaastegevad:

Klahvpillidel Priit Sootla, kes on Alen Vezikoga koos musitseerinud alates 1998. aastast. Priit Sootla on osalenud ja kaasa teinud muusikalistes kollektiivides nagu Supernova ja Estraadiraadio.

Löökpillidel Karl-Juhan Laanesaar, kes on Aleni bändis mänginud viimased 10 aastat löökriisu. Karl-Juhan on lõpetanud Eesti Muusika ja Teatriakadeemia magistriõppe jazzmuusikas ning lisaks õppinud löökpille Hollandis Arnhemis asuvas Artez Institute of Arts ülikoolis. Ta on mängind paljudes erinevates rokk, pop ja jazz kollektiivides nagu näiteks Mahavok, Stone killer 91, Kirke Karja quartet jpt.

Kontserdid toimuvad:

22. juuli Kiivitaja talu Pangodi 
23. juuli Pärnu Ammende Villa 
25. juuli Vihula Mõis 
26. juuli Vana-Veski Puhkekeskus
30. juuli Saaremaa Veski Kuressaare 

Kontserdite algus on kell 20.00

Piletid müügil PILETIPOES