Alen Veziko annab enneolematud soolokontserdid Eesti naiste auks

Armastatud muusik Alen Veziko annab eelseisva naistepäeva puhul eksklusiivse kavaga enneolematu soolokontsertite sarja, et tervitada kõiki tublisid Eesti naisi, aga loomulikult on ka kõik mehed oodatud sellest muusikaelamusest osa saama.

Alen Veziko esitleb uut kontsertkava „Soolo 7“, kus laval koos temaga on 7 kitarri, 2 klaverit ja mõned rütmiinstrumendid. Tegemist on omanäolise projektiga, kus kasutatakse loopereid ja arvutit, millega luuakse eriline kõlapilt ja viiakse kuulaja imelisse helide maailma.

„Minu kontsertidel on pea alati olnud naiskuulajad küllaltki suures enamuses ja seetõttu julgen uskuda, et olen suutnud viia oma muusikat naiste südamatesse ja soovin Eesti naistele ka oma uue kontsertsarja pühendada,“ rääkis Veziko. „Siiski on viimastel kordadel märgata ka meeskuuljata osakaalu suurenemist. Minu muusika romantilised sõnumid ongi pühendatud mehe ja naise vahelisele armastusele,“ selgitas Veziko.

Kasutades kaasaegset tehnoloogiat on võimalik luua muusikat ning esitada seda sellisel kujul, mis varem polnud võimalik. Tänu tehnika arenemisele on loodud võimalus, et üks mees mängib laval rohekm kui seitset instrumenti. Kontsert on sissejuhatuseks Alen Veziko sügisel ilmuvale stuudioalbumile, mis on järjekorras seitsmes. Sellest tulenevalt on uue kontsertkava pealkiri “Soolo 7”. Kontserdil saab kuulata  Alen Veziko läbi aegade parimaid palasid täiesti uues võtmes.

Järgnevalt lingilt saate näha kontsertkava tutvustavat videot:

Kontserdid toimuvad

 1. märts Valga Kultuurikeskus
 2. märts Tartu Erm J. Hurda saal
 3. märts Tallinn KUMU auditoorium
 4. märts Põlva Kultuurikeskus
 5. märts Pärnu Endla küün
 6. märts Türi Kultuurikeskus
 7. märts Vaela Hansaplant Aianduskeskus
 8. märts Vihula Mõis

Lisainformatsioon: 

Telefonil: +372 5647 5660
E-post: manager@alen.ee

 • Tutvustus
  Alen Veziko loob ning esitab pop- ja rockmuusikat juba rohkem kui 15 aastat. Sel aastal ilmus tema neljas album, mis oli kannab nime "Sinu poole teel". Lähemalt loe Aleni kohta SIIN!
 • Sotsiaalmeedia